+37065231466 | info@pfez.lt

Investuotojai

Devold   Tai aukštos kokybės tekstilės gamintojas iš Norvegijos, savo gyvavimo istoriją skaičiuojantis nuo 1853 m. „Devold" gamina dviejų tipų produkciją: sporto ir laisvalaikio tekstilės gaminius bei apsauginius drabužius. Panevėžio LEZ teritorijoje įsikūrusi gamykla gamins slidinėjimui ir alpinizmui skirtus tekstilės gaminius, kurie bus eksportuojami į visą pasaulį.
 Image result for spektrus EU logo    UAB "Spektrus EU" yra reklamos gamybos įmonė, pradėjusi veiklą 2010 metais. Įmonė gamina didelio formato reklaminius tentus, lipdukus, reklamines iškabas su aliuminio korpusu bei teikia kitas reklamos paslaugas. Spektrus EU kol kas daugiausia dirba su vietine Lietuvos rinka, tačiau užsakymų sulaukia ir iš Anglijos, Latvijos, Estijos. Tačiau Panevėžio LEZ įsikūrusi įmonė turi ambiciją įžengti į Skandinavijos rinką.
     UAB "IMG Lithuania" - norvegų IMG Group A/S dukterinė įmonė, gaminanti komfortinius baldus daugiausiai Šiaurės Amerikos ir Australijos rinkoms. IMG Group yra didžiausio Norvegijos baldų gamintojo Ekornes Group dalis. Panevėžyje įmonė įkurs gamybos ir distribucijos centrą visai Europos rinkai. Pirmo etapo investicijos sieks 10 mln. eurų ir bus sukurtos mažiausiai 125 naujos darbo vietos.
     
     

 

Sekite mus socialiniuose tinklluose: