+37065231466 | info@pfez.lt

Laisvoji ekonominė zona (LEZ) Panevėžyje

Laisvoji ekonominė zona (LEZ) Panevėžyje - tai nauja vieta savo pramone ir specialistais garsėjančiame mieste, įsikūrusiame su vakarų, rytų ir šiaurės Europos regionais besiribojančioje mūsų šalyje.


Apie Panevėžio miestą

Panevėžys yra penktas pagal dydį Lietuvos miestas, kuriame nuo seno vystomos metalo apdirbimo, elektronikos, tekstilės bei maisto ir gėrimų pramonės šakos. Šiame mieste yra ne viena kvalifikuotus elektronikos, mechatronikos ir elektrotechnikos bei kitų inžinerinių sričių specialistus rengianti mokykla, be to, daugelis vietinių gyventojų kalba ne tik lietuviškai, rusiškai bet ir vakarų Europos kalbomis.

Skaityti daugiau

 

Strateginė vieta Europoje

Panevėžio laisvoji ekonominė zona įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje - šalia Varšuvą su Talinu jungiančios magistralės „Via Baltica" ir Maskvą su Kaliningradu siejančios geležinkelio trasos. Atstumas iki Vilniaus ir Rygos - 150, neužšąlančio Klaipėdos uosto - 240, o Šiaulių oro uosto - 80 kilometrų. Iki miesto centro - vos 5 kilometrai.

Skaityti daugiau

 

Panevėžio LEZ valdytojas

Vienas iš svarbiausių Panevėžio LEZ išskirtinumų yra teritorijos valdytojo patirtis vystant NT projektus. Nesvarbu kokie investuotojo poreikiai, bet koks projektas gali būti įgyvendintas, o darbas pradėtas vos per 1-10 mėn. „Ogmios grupė" valdo daugiau nei 300 000 m2 komercinio turto ir yra įvykdžiusi tokių įmonių kaip „DHL Lietuva", „Avon", „Humana" ir kt. projektus.

Skaityti daugiau

 

Panevėžio laisvosios ekonominės zonos detalusis planas

LEZ Panevėžyje sudaro 47 ha teritoriją, kurioje įrengta visa reikalinga infrastruktūra, parengtas detalusis planas, o sklypai padalyti į atskirus plotus. Teritorijoje paruošti apšviesti vidaus keliai, asfaltuoti privažiavimo keliai, įvesta 7000 kW galios elektros linija, dujotiekis, vandentiekis bei kanalizacija.

Skaityti daugiau

 

Mokestinės lengvatos įsikuriant Panevėžio LEZ

Kaip ir kiekviena laisvoji ekonominė zona, Panevėžio laisvoji ekonominė zona turi išskirtines mokestines lengvatas, leidžiančias greičiau ir efektyviau kurti bei plėtoti verslą Lietuvoje.

Skaityti daugiau

Sekite mus socialiniuose tinklluose: