Presentation sent to email

Pradėkite savo
veiklą greičiau nei per 3 mėnesius

PRADĖKITE DABAR Pritaikyta jūsų verslo poreikiams
Kodėl verta rinktis mus?

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų ir lengvatų paketas

Esame pasiryžę suteikti visas būtinas paslaugas prieš ir poinvesticiniu periodu, atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius; taip pat kitus privalumus, tokius kaip mokesčių lengvatos ir paskatos.

SUŽINOK DAUGIAU

Vieta ir infrastruktūra

Lietuva yra jūsų vartai į 3 pagrindines rinkas su 500 mln. vartotojų. Be to, LEZ lokacija garantuoja visiškai išvystytą infrastruktūrą ir lengvą priėjimą prie uostų, geležinkelių, oro uostų, didžiųjų miestų ir vietinės kvalifikuotos darbo jėgos.

SUŽINOK DAUGIAU

Didelė patirtis

LEZ priklauso „Ogmios" įmonių grupei. Kartu mes sukaupėme daug vertingos patirties sėkmingai plėtodami ir prižiūrėdami projektus nekilnojamojo turto ir kitose pramonės srityse.

SUŽINOK DAUGIAU

Jie mumis pasitiki

Esame partneriai su patyrusiais verslo lyderiais, kurie dalinasi savo patirtimi dirbant su mumis

Mūsų sprendimą prisijungti prie Panevėžio LEZ lėmė verslo sąlygų lankstumas, partnerių patikimumas ir patogus susisiekimas su Lietuvos bei Latvijos miestais

Andrius Večiorkus

„Spektrus EU“ vadovas

Lietuva turi puikiai išvystytą tiekimo grandinę į Europos ir Skandinavijos šalis bei didelę patirtį baldų gamybos srityje. Šie privalumai mums tapo ranka pasiekiami įsikūrus Panevėžio LEZ

Trond Vadset Veibust

„IMG of Norway“ Vyresnysis pirmininko pavaduotojas veiklai ir finansams

Panevėžyje itin patogu gyventi ir dirbti – turime idealų susisiekimą tarp didžiųjų Lietuvos miestų ir 3 tarptautinių oro uostų, esame apsupti patikimų partnerių su kuriais galime vystyti įkvepiančią ir sėkmingą verslo aplink

Bjarne O. R. Moller

„Devold“ gamybos vadovas

Susidomėjote? Su mumis dirbti paprasta

Su jumis būsime viso proceso metu, nuo A iki Z

Gaukite išsamų Panevėžio miesto ir LEZ vietos pristatymą

Panevėžio LEZ – palanki aplinka Jūsų verslo augimui!

Mūsų sėkmės istorijos

Prisijunkite prie mūsų ir kurkime sėkmės istoriją kartu

„Arginta Engineering“ plečiasi: Panevėžio LEZ statys naują gamyklą

Viena didžiausių Lietuvos inžinerinės pramonės ir metalo apdirbimo įmonių „Arginta Engineering“ pirmuoju etapu investuos 5 mln. eurų į papildomus gamybinius pajėgumus.

29 kovo, 2022

Skaityti daugiau

„Ekornes“ plečiasi Panevėžio LEZ

„Ekornes“ įmonių grupė paskelbė planuojanti išplėsti savo gamyklą Lietuvoje. Bendrovės gamybos ir logistikos centrą, įsikūrusį Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje, ketinama išplėsti iki 25 tūkst. kv. metrų, o prie 200 esamų gamyklos darbuotojų prisijungs dar daugiau nei 100 specialistų.

14 rugsėjo, 2021

Skaityti daugiau
DAUGIAU NAUJIENŲ

Norite sužinoti apie mūsų naujausią veiklą?

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį, kad būtumėte visuomet informuotas apie LEZ siūlomas galimybes, renginius, naujienas ir naujausius projektus.